-2%







2 150 ₴
2 100 ₴
Показати оптові ціниПостільна білизна літня Colorful Home жатий муслін із покривалом євро розмір
Літній комплект постільної білизни ng>Colorful Home</strong> з жатого мусліну з покривалом — це легкість, ніжність і комфорт для затишного сну в теплу пору року.
Жатий муслін вирізняється неймовірною м'якістю, легкістю та приємною натуральною текстурою. Тканина добре пропускає повітря, не парить і дарує відчуття свіжості та комфорту навіть у спекотні дні.
Стильне покривало красиво доповнює комплект, створюючи акуратний і сучасний вигляд спальні. Завдяки легкій жатій фактурі комплект має естетичний вигляд та не вимагає складного догляду.
Комплектація
• Покривало — 200×230 см
• Простирадло — 230×250 см
• Наволочки — 50×70 см (2 шт.)
Переваги:
Комплект, який створює атмосферу свіжості, затишку та легкості у вашій спальні.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 230 см |
| Довжина простирадла | 250 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сировини | Натуральне |