-2%2 440 ₴
2 390 ₴
Показати оптові ціниstyle="font-size:14px">Постільна білизна жакард ранфорс Cotton Box — це поєднання турецької якості, комфорту та стильного дизайну для затишної спальні.
Комплект виготовлений з натурального ранфорсу — це 100% бавовна, яка вирізняється м'якістю, міцністю та чудовою повітропроникністю. Жакардова фактура надає постільній білизні елегантний і дорогий зовнішній вигляд, роблячи інтер'єр спальні більш затишним і сучасним.
Тканина приємна до тіладобре зберігає форму та комфортна для сну в будь-яку пору року.
Напівторний розмір:
• Підковдра — 160×220 см
• Простирадло — 180×240 см
• Наволочка — 50×70 см (1 шт.)
Переваги:
Постільна білизна, яка дарує затишок, комфорт і відчуття справжньої якості щодня.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cotton Box |
| Тип комплекту | Полуторний |
| Тип тканини | Жаккард |
| Щільність | 120 г/м2 |
| Колір | М'ята |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Комплект білизни |
| Призначення | Для ліжка |
| Тип сировини | Натуральне |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 160 см |
| Довжина підковдри | 220 см |