-2%2 350 ₴
2 300 ₴
Показати оптові ціниПостільна білизна з вафельним пледом із китицями Clasy євро розмір 220 на 240 см фіолетова
Літній комплект CLASY — це стиль, легкість і затишок для комфортного сну в теплу пору року.
Повітряний вафельний плед з декоративними пензликами виглядає елегантно та сучасно, надаючи спальні особливої атмосфери затишку. Натуральна тканина приємно відчувається на тілі, добре пропускає повітря й ідеально підходить для літа.
Простирадло з якісного ранфорсу вирізняється м'якістю, міцністю й комфортом у щоденному використанні, а наволочки з китицями красиво доповнюють комплект і роблять його особливо стильним.
Комплектація
• Вафельний плед із китицями — 220×240 см
• Простирадло Ranforce — 240×260 см
• Наволочки з китицями — 50×70 см (2 шт.)
Переваги:
Створіть атмосферу легкості, свіжості та затишку в спальні з комплектом, який має особливо красивий вигляд.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Clasy |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Щільність | 62 г/м2 |
| Колір | Фіолетовий |
| Тематика декору, малюнка | Абстракція |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сировини | Натуральне |