-3%






1 700 ₴
1 650 ₴
Показати оптові ціниПостільна білизна з жатого мусліну Colorful Home євро розмір із простирадлом на гумці
Постільна білизна з жатого мусліну Colorful Home — це легкість, ніжність і максимальний комфорт для затишного сну.
Жатий муслін — неймовірно м'яка, повітряна та повітропроникна тканина, яка приємно відчувається на шкірі та ідеально підходить для будь-якої пори року. Завдяки натуральній текстурі комплект має стильний та сучасний вигляд, а легка жатокість зберігає акуратний вигляд без потреби постійного прасування.
Простирадло на гумці зручно фіксується на матраці, забезпечуючи комфорт та акуратність під час сну.
Євро розмір:
• Підковдра — 200×230 см
• Простирадло на гумці — 180×200 см
• Наволочки — 50×70 см (2 шт.)
Переваги:
Постільна білизна, у яку хочеться укутатися й відпочивати із задоволенням.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Щільність | 62 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 180 см |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Так |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сировини | Натуральне |