-3%


1 540 ₴
1 490 ₴
Показати оптові ціниПостільна білизна з мусліну Koloco євро розмір у кольорах
Мусліновий постільний комплект Koloco — це ідеальне поєднання легкості, натуральності та затишку для комфортного сну.
М'який повітропроникний муслін з натуральної бавовни приємно прилягає до шкіри, не парить і дарує відчуття свіжості в будь-яку пору року. Тканина має ніжну текстуру, має стильний та сучасний вигляд, а різноманітність кольорів дає змогу підібрати ідеальний варіант під будь-який інтер'єр.
Комплект не вимагає складного догляду, швидко сохне та з кожним пранням стає тільки м'якшим, зберігаючи свій акуратний зовнішній вигляд.
Євро розмір:
• Підковдра — 200×220 см
• Простирадло — 220×240 см
• Наволочки — 50×70 см (2 шт.)
Переваги:
Створіть атмосферу затишку та легкості в спальні з постільним бельєм, у яке хочеться повертатися щодня
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Koloco |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Муслін |
| Щільність | 62 г/м2 |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Без декору |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 220 см |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Розміри підковдри | |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сировини | Натуральне |