



1 500 ₴
Показати оптові ціниНаматрацник Defne — надійний захист та максимальний комфорт
Практичний і зручний наматрацник Defne створений для ефективного захисту вашого матраца від вологи, плям та забруднень
Водонепроникний шар надійно блокує проникнення рідини, зберігаючи матрац сухим і чистим
Головна перевага — повна фіксація:
наматрацник одягається як простирадло з глибокими бортами та щільно охоплює матрац з усіх боків
не сповзає і надійно тримається
не збирається складками
ідеально фіксується навіть при активному сні
Значно зручніший за моделі лише з резинками по кутах
Розмір: 160 × 200 см
Висота борта: до 25 см
Ідеальний вибір для щоденного використання, сімей з дітьми, готелів та всіх, хто хоче продовжити термін служби матраца
Збережіть чистоту та бездоганний вигляд вашого матраца разом із Defne
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Defne |
| Тип | Наматрацник |
| Особливість виробу | Вологонепроникний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Розмір | 160x200 |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Тип кріплення до матрацу | Борт по периметру |
| Анатомічні властивості | Ні |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Висота борту | 25 см |
| Матеріал чохла | |
| Сторона чохла 1 | бавовна |
| Сторона чохла 2 | тканина із захисною мембраною |
| Додаткові характеристики | |
| Пиловідштовхуючі властивості чохла | Так |
| Розміри наматрацника | |
| Довжина наматрацника | 200 см |
| Ширина наматрацника | 160 см |