




1 250 ₴
Показати оптові ціниДитяча постільна білизна для новонароджених у ліжечко бавовна Belizza
100% бавовна
- Підковдра тканина ранфорс бавовна (розмір 100см на 150см)
- Простинь тканина ранфорс бавовна (розмір 120см на 160см)
- Наволочки тканина ранфорс бавовна (розмір-35см на 45см)
До виготовлення дитячої постільної білизни технологи підійшли з особливою увагою- тільки справжня бавовна, тільки барвники на натуральній основі і природно барвисті і мультяшні принти, для того, щоб ваша дитина була в захваті!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BELIZZA |
| Призначення | Для ліжечка, колиски |
| Тип | Комплект білизни |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Тип сировини | Натуральне |
| Колір | Різні кольори |
| Тематика декору, малюнка | Казки, кіно, мультфільми |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Подарункова упаковка | Так |
| Країна виробник | Туреччина |
| Розміри простирадла | |
| Ширина простирадла | 120 см |
| Довжина простирадла | 160 см |
| Розміри підодіяльника | |
| Ширина підковдри | 100 см |
| Довжина підковдри | 150 см |
| Розміри наволочки | |
| Ширина наволочки | 35 см |
| Довжина наволочки | 45 см |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Додаткові характеристики | |
| Простирадло на резинці | Ні |
| Кишені підковдри | Без застібки |
| Кишені наволочки | Без застібки |